W momencie gdy jedziemy w podróż…

W momencie gdy wybieramy się w eskapadę, w większości wypadków planujemy zobaczyć miejsca każdemu dobrze znane czy to z kanałów telewizyjnych, z lektur, jak i także z gazet. Na przykład, kiedy przygotowujemy kierunek zwiedzania Wielkiej Brytanii, w pierwszej kolejności rozmyślamy o takowych zabytkach jak wieżyczka zegarowa Big Ben, dwór Buckingham gdzie swoje rządy sprawuje królowa Elżbieta, znany most Tower Bridge, czy też muzeum figur z wosku Madame Tussaud.

Mało kto natomiast próbuje odkryć mniej słynne atrakcje Londynu, za sprawą których zwiedzenie tegoż miasta okaże się wyjątkowo nietypowe, a może i nawet zdołamy odkryć okazałe zakamarki, jakie będziemy mogli zarekomendować innym osobom, którzy wybierają się w podróż do angielskiej stolicy. Jeśli rozchodzi się o Londyn mniej znane miejscówki, to bez wątpienia będzie to tak zwany punkt widokowy Sky Garden, z jakiego można obserwować doskonałą panoramę miasta. Poza tym przechadzając się po Londynie, na 100% nie możemy pominąć Emirates Air Line. Jest to konkurent dla sławnej kolejki London Eye, z której będziemy mogli podziwiać miasteczko, a wstęp tam jest tańszy i co najistotniejsze, nie ma w ogóle kolejek.

Kolejnym, z mało popularnych londyńskich miejsc, jest Richmond Park. To przepiękny park, gdzie poza bardzo wielką ilością zieleni można natrafić na jelenie, jakie zamieszkują ten grunt. Trzeba pamiętać o tym, iż udając się do jakiegokolwiek miejsca, trzeba szczegółowo przeanalizować miejscówki, jakie się tam znajdują, bo zazwyczaj bywa tak, że wywołują one o wiele większe wrażenie niż te najsławniejsze, które są dla nas priorytetowe do zwiedzenia.

Więcej: mniej znane atrakcje londynu